Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku.

 

WITAMY SERDECZNIE !

 

Spotykamy się już 03 sierpnia 2020r.

Wszystkie dzieci, których Rodzice złożyli deklarację na miesiąc sierpień 2020 zostały przyjęte.

Po raz kolejny prosimy zapoznać się z:

1. Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z 2 lipca 2020r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

2. „Procedurą na wypadek stwierdzenia podejrzenia zakażenia”

 

  • Dzieci (zgodnie z procedurą bezpieczeństwa) przyjmowane będą tylko w godz. 7:00- 8:30. Odbiór dzieci w godz. 14:30- 17:00. W ciągu dnia drzwi przedszkola będą zamknięte. Rodziców dzieci zakwalifikowanych proszę o odpowiedzialne i cierpliwe oczekiwanie w bezpiecznej odległości na wejście dziecka do przedszkola.
  • Każdy rodzic przynosi do przedszkola: kapcie na zmianę, szczelnie zapakowane, uprane i uprasowane ubranie, tzw. strój do przebrania dziecka w razie nieprzewidzianych zdarzeń.
  • Rodzic wraz z dzieckiem sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, nie wchodzi na teren budynku przedszkola. Dzieci są przyjmowane przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola.

 

Do przedszkola wchodzimy tylko głównym wejściem.

UWAGA !!!

W związku z koniecznością dezynfekcji pomieszczeń po  pracach Obwodowej Komisji Wyborczej i po to aby dzieci i pracownicy mogli przebywać w bezpiecznych, higienicznych warunkach
w dniu 29 czerwca 2020 (poniedziałek)

przedszkole będzie nieczynne.

(za zgodą  Prezydenta Miasta Białegostoku )

DRODZY RODZICE

Poniżej znajduje się komplet dokumentów, który należy wypełnić do dnia 19.06.2020 (piątek). Dotyczy to wszystkich wychowanków z naszej placówki zgłoszonych przez Państwa na miesiąc sierpień.

Wypełnioną deklarację i klauzulę oraz oświadczenie o zatrudnieniu, prosimy wrzucać do skrzynki przy głównym wejściu

w godz. 7.00 - 8.30 oraz 14.30 - 16.00.

Proszę pamiętać o wypełnieniu klauzuli informacyjnej RODO. Administratorem danych jest:

Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku, ul. Pułaskiego 55.

Inspektorem ochrony danych jest Justyna Stecz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DZIĘKUJEMY

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE!!!

Rozpoczęliśmy XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem: „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”. W związku z zaistniałą sytuacją, w tym roku zorganizowany jest on w przestrzeni wirtualnej.

Każdy dzień poświęcony jest innemu zwierzęciu. Posłuchacie opowieści zarówno o naszych ukochanych domowych pupilach, jak i o dzikich gatunkach: wilkach, żubrach i niedźwiedziach.

Gośćmi, którzy umilą nam ten tydzień są popularni autorzy i artyści, a także przyrodnicy, miłośnicy zwierząt i weterynarze. Nie zabraknie poczytanek, pogadanek i konkursów!

Zapraszamy do śledzenia:
strony internetowej: https://calapolskaczytadzieciom.pl/xix-otcd/

oraz fundacyjnych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/calapolskaczytadzieciom/

https://www.instagram.com/calapolskaczytadzieciom/?hl=pl

Szczegółowy program akcji znajdziecie na stronie: https://calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci/program-xix-ogolnopolskiego-tygodnia-czytania-dzieciom/

 

PLAKAT AKCJI

 

Drodzy Rodzice!

Od dnia 25 maja 2020r. białostockie przedszkola wznowią pracę w nowym reżimie sanitarnym.

W związku z tym proszę o:

1. Wnikliwe przeanalizowanie „Procedury bezpieczeństwa w przedszkolach”.

2. Zapoznanie się z „Procedurą na wypadek stwierdzenia podejrzenia zakażenia”

3. Przeanalizowanie kryteriów kwalifikacyjnych.

4. Dokładne wypełnienie:

Proszę pamiętać o wypełnieniu klauzuli informacyjnej RODO. Administratorem danych jest: Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku, ul. Pułaskiego 55.

Inspektorem ochrony danych jest Justyna Stecz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z ustaleniami przyjętymi przez Prezydenta Miasta Białegostoku można też zapoznać się na stronie

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/przedszkola-kryteria-przyjec-dzieci.html

 

1.Dokumenty należy wypełnić, podpisać i skan lub zdjęcie przesłać na adres mailowy placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20.05.2020r.(środa) do godz. 15:00. Dostarczenie oryginałów deklaracji i oświadczenia odbędzie się podczas pierwszego przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

2. W przypadku braku możliwości wydrukowania dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem.

3. Informację o tym, czy dziecko się zakwalifikowało otrzymają Państwo w dniu 22.05.2020r. (piątek) do godz. 14.00. od wychowawców.

4. Dzieci (zgodnie z procedurą bezpieczeństwa) przyjmowane będą tylko w godz. 7:00- 8:30. Odbiór dzieci w godz. 14:30- 16:00. W ciągu dnia drzwi przedszkola będą zamknięte. Rodziców dzieci zakwalifikowanych proszę o odpowiedzialne i cierpliwe oczekiwanie w bezpiecznej odległości na wejście dziecka do przedszkola.

5. Każdy rodzic przynosi do przedszkola: szczelnie zapakowane, uprane i uprasowane ubranie, tzw. strój do przebrania dziecka w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

6. Rodzic wraz z dzieckiem sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, nie wchodzi na teren budynku przedszkola. Dzieci są przyjmowane przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola.

7. Do przedszkola wchodzimy tylko głównym wejściem.