Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku.

 

Drodzy Rodzice!

Od dnia 25 maja 2020r. białostockie przedszkola wznowią pracę w nowym reżimie sanitarnym.

W związku z tym proszę o:

1. Wnikliwe przeanalizowanie „Procedury bezpieczeństwa w przedszkolach”.

2. Zapoznanie się z „Procedurą na wypadek stwierdzenia podejrzenia zakażenia”

3. Przeanalizowanie kryteriów kwalifikacyjnych.

4. Dokładne wypełnienie:

Proszę pamiętać o wypełnieniu klauzuli informacyjnej RODO. Administratorem danych jest: Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku, ul. Pułaskiego 55.

Inspektorem ochrony danych jest Justyna Stecz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z ustaleniami przyjętymi przez Prezydenta Miasta Białegostoku można też zapoznać się na stronie

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/przedszkola-kryteria-przyjec-dzieci.html

 

1.Dokumenty należy wypełnić, podpisać i skan lub zdjęcie przesłać na adres mailowy placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20.05.2020r.(środa) do godz. 15:00. Dostarczenie oryginałów deklaracji i oświadczenia odbędzie się podczas pierwszego przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

2. W przypadku braku możliwości wydrukowania dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem.

3. Informację o tym, czy dziecko się zakwalifikowało otrzymają Państwo w dniu 22.05.2020r. (piątek) do godz. 14.00. od wychowawców.

4. Dzieci (zgodnie z procedurą bezpieczeństwa) przyjmowane będą tylko w godz. 7:00- 8:30. Odbiór dzieci w godz. 14:30- 16:00. W ciągu dnia drzwi przedszkola będą zamknięte. Rodziców dzieci zakwalifikowanych proszę o odpowiedzialne i cierpliwe oczekiwanie w bezpiecznej odległości na wejście dziecka do przedszkola.

5. Każdy rodzic przynosi do przedszkola: szczelnie zapakowane, uprane i uprasowane ubranie, tzw. strój do przebrania dziecka w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

6. Rodzic wraz z dzieckiem sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, nie wchodzi na teren budynku przedszkola. Dzieci są przyjmowane przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola.

7. Do przedszkola wchodzimy tylko głównym wejściem.