Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowe Miasteczko” w Białymstoku.

 

WRZESIEŃ:

  • „Dzień Przedszkolaka” – organizacja imprezy przedszkolnej (20.09) 

          Organizatorzy: I. Byttner, B. Hordyjewicz, U. Oracz, B. Ozorowska, E.Świzik - Czajkowska, M. Truskowska - Łapińska

  • „Nie ma śmieci, są surowce” – akcja sprzątania świata.

          Organizatorzy: E. Korecka, grupy 5,6 – latków

  • „Pomoc zwierzętom w schronisku” – zbiórka na rzecz zwierząt.

         Organizatorzy: E. Korecka, U. Oracz, E. Sobotko, M. Sokólska

 

PAŹDZIERNIK:

  • „Spotkanie z funkcjonariuszami Izby Celnej”

         Organizatorzy: A. Jakubowska, M. Puchalska, J. Rutkowska, J. Szerszeń, W. Wądołowska

  • „Leśne porachunki jeża i wiewiórki” – XIII przegląd malarski z elementami orgiami (24.10.)

         Organizatorzy: I. Byttner, E. Korecka, U. Oracz, B. Ozorowska, E.Świzik - Czajkowska, M. Truskowska - Łapińska

  • „Zostań Św. Mikołajem” – akcja charytatywna.

         Organizatorzy: J. Bogus, M. Jankowska, M. Puchalska, E. Tawrel, W. Wądołowska, A. Zalesko

 

LISTOPAD:

  • „Dzień Niepodległości” – apel z okazji święta państwowego, dla starszych grup przedszkolnych  (10.11.).

        Organizatorzy: I. Byttner, A. Kłusewicz, B. Ozorowska

  • „Dzień Misia” – organizacja imprezy przedszkolnej.

        Organizatorzy: D. Androsiuk, B. Hyżyk, A. Kłusewicz, B. Kondraciuk, A. Niemyska, M. Ostrowska, E. Sobotko, E. Tawrel

  • „Razem z mamą i tatą” – konkurs recytatorski.

        Organizatorzy: E. Danowska, E. Dąbrowa, A. Kłusewicz, E. Korecka, J. Rutkowska, M. Sokólska, J. Szerszeń

  • „Góra grosza” - akcja charytatywna.

         Organizatorzy: M. Kuźma, M. Pawłowska, K. Pęza, M. Sochoń, M. Sokólska

  • "Dzień Absolwenta" - spotkanie absolwentów przedszkola (30.11).

        Organizatorzy: B. Hordyjewicz, B. Ozorowska, M. Truskowska-Łapińska

 

GRUDZIEŃ:

  • „Dzień Terapeuty” – zajęcia otwarte dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych z udziałem rodziców.

        Organizatorzy: M. Kuźma, M. Pawłowska, K. Pęza, M. Sochoń

  • „Mikołajki” – organizacja imprezy przedszkolnej.

        Organizatorzy: J. Bogus, E. Dąbrowa, M. Jankowska, M. Ostrowska, M. Puchalska, W. Wądołkowska, A. Zalesko

  • „Jasełka” – spotkanie wigilijne z emerytami, rodzicami i pracownikami przedszkola, występy sceniczne dzieci.

        Organizatorzy: Koło teatralne, chór.

 

STYCZEŃ:

  • ferie zimowe :)

 

LUTY:

  • „Dzień Terapeuty” – zajęcia otwarte dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych z udziałem rodziców.

        Organizatorzy: E. Dąbrowa, A. Niemyjska, U. Oracz,E. Tawrel, A. Zalesko

  • „Autochodzik – jestem bezpieczny na drodze” – zajęcia prowadzone przez strażników miejskich.

        Organizatorzy: E. Korecka.

 

MARZEC:

  • „Dni teatru” – przedstawienie teatralne, spotkanie z aktorem połączone z warsztatem aktorskim. (26-27. 03.)

         Organizatorzy: E. Danowska, E. Dąbrowa, A. Kłusewicz, M. Ostrowska, J. Rutkowska, M. Sokólska, J. Szerszeń

  • „Rodzinny konkurs Wielkanocny”

        Organizatorzy: E. Dąbrowa, A. Jakubowska, M. Ostrowska, J. Rutkowska, J. Szerszeń, E. Tawrel

 

KWIECIEŃ:

  • „Szpital Pluszowego Misia”

        Organizatorzy: E. Korecka, A. Jakubowska, A. Niemyjska, M. Puchalska, W. Wądołkowska

  • „Mam talent”- przegląd twórczości dzieci.

        Organizatorzy: J. Bogus, M. Jankowska, E. Korecka, M. Puchalska, W. Wądołkowska, A. Zalesko

 

MAJ:

  • „Zwierzęta na naszej planecie” – organizacja imprezy przedszkolnej.

        Organizatorzy:I. Byttner, B. Hordyjewicz, E. Korecka, U. Oracz, B. Ozorowska, E. Świzik Czajkowska, M. Truskowska - Łapińska

 

CZERWIEC:

  • „Olimpijka” – zabawa sportowa.

        Organizatorzy: E. Dąbrowa, A. Jakubowska, A. Kłusewicz, A. Niemyjska, M. Ostrowska, J. Rutkowska, J. Szerszeń, E. Tawrel